Анонси випусків

- Анонс найближчих випусків

Любий друже Арчик

Любий друже Арчик Любий друже Арчик

Про них пишуть, знімають фільми, ними милуються і тішаться. Вони вірні, самовіддані, надійні та щирі. Вони рятують, охороняють, розважають, допомагають. Разом з людиною вони штурмують верховини, сягають полюсів, долають пустелі. Вони літали в космос, досліджували печери, спускались в шахти. Їх нагороджують медалями та кубками, присвячують пам’ятники і не безпідставно рахують найкращими друзями. Усе, що тут написано, можна рахувати одою – гімном собаці! Якщо ж знайдеться розумник, який з цим не погодиться, нехай кине в мене камінь. Тримають і люблять котів, хом’яків, папужок, та пес зі своїм багатогранним служінням та відношенням з людиною неперевершений.

Хто тримав колись чи зараз ділить дах з чотирилапим, погодиться зі мною, що собака не тільки друг, а й повноправний член сім’ї, а інколи і його голова.

Зображення собаки можна знайти на марках будь-якої країни. Собаці присвячують окремі марки, блоки і цілі серії. Ця тема є однією з найпопулярніших серед колекціонерів-філателістів. Є навіть спеціалізовані каталоги та об’єднання кінологів-собаколюбів. При бажанні господар може замовити власну марку з портретом улюбленця. Останній проект цієї послуги, П-17(2015), чудово для цього підходить. Подивіться який гарненький аркушик я замовив - дев’ять різних порід на чолі з моїм Арчиком, Арчибальдом Васильовичем.

Василь Прухницький Львів