Анонси випусків

- Анонс найближчих випусків

VI З’їзд асоціації філателістів України

15 вересня 2019 року в м.Дніпро відбувся VI  З’їзд Асоціації філателістів України, в роботі якого взяли участь 30 делегатів з АР Крим, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Харківської, Чернівецької областей та м.Слов’янська.

 

Конверт "150 років Олександрійській земській поштовій марці"

Конверт Конверт "150 років Олександрійській земській поштовій марці"

 

Поштова марка №1778. "Вишгородська ікона Божої Матері"

Поштова марка №1778. Поштова марка №1778. "Вишгородська ікона Божої Матері"

 

Художній маркований конверт "Українка"

Художній маркований конверт

До дня незалежності України був випущений художній маркований конверт "Українка"

 

Укрпошта зобразила вишивку 4 областей України на марках

Укрпошта зобразила вишивку 4 областей України на маркахУкрпошта до Дня Незалежності України представила 4 марки із серії «Українська вишивка – код нації», що зображують зразки вишивки Черкаської, Волинської, Чернівецької та Чернігівської областей.

Спецпогашення знаків поштової оплати відбулося у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара», автентичні вишиванки з фондів якого, відтепер є на марках.

 

Філателістичний бюлетень “Серія: Українські храми за кордоном”

Філателістичний бюлетень “Серія: Українські храми за кордоном”Філателістичний бюлетень “Серія: Українські храми за кордоном”

 

Укрпошта ввела в обіг марку до 200-річчя Пантелеймона Куліша

Укрпошта ввела в обіг марку до 200-річчя Пантелеймона Куліша

Укрпошта ввела в обіг нову поштову марку «Пантелеймон Куліш (1819 – 1897)». 2 серпня у Музеї книги та друкарства України під час відкриття виставкового проєкту «Куліш. Пантелеймон Куліш» відбулося урочиста церемонія її спецпогашення.

Ця поштова мініатюра приурочена до 200-ліття з дня народження видатного українського письменника, перекладача, історика, видавця, фольклориста та громадського діяча, автора першого українського історичного роману «Чорна рада».

 

Поштовий блок №175. "Мезинський національний природний парк"

Поштовий блок №175. Поштовий блок №175. "Мезинський національний природний парк"

 

"100 років. Одеська кіностудія"

"100 років. Одеська кіностудія"

 

“Україна чекає на вас”: Укрпошта випустила конверт на підтримку ув’язнених у РФ українців

“Україна чекає на вас”: Укрпошта випустила конверт на підтримку ув’язнених у РФ українцівУкрпошта ввела в обіг поштовий конверт «Україна чекає на вас!» на підтримку бранців, заручників і політв’язнів, що перебувають у в’язницях Російської Федерації та на окупованих територіях України. Урочисте погашення спеціальним поштовим штемпелем відбулося 7 липня в Одесі.

На конверті зображена картина Беати Куркуль «Маленький кораблику, повертайся додому», що була створена на підтримку українських моряків, захоплених у полон російськими силовиками поблизу Керченської протоки 25 листопада 2018 року.

 
Ми в Twitter Ми ВКонтакте
Лічильник