Анонси випусків

- Анонс найближчих випусків

"200 років з часу відкриття Антарктиди"

Укрпошта представила поштову марку до 200-річчя відкриття Антарктиди. Урочисте спецпогашення відбулося за участю генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського, першого заступника міністра освіти і науки Юрія Полюховича, директора Національного антарктичного наукового центру Євгена Дикого та керівника майбутньої 25 Української антарктичної експедиції (УАЕ) Юрія Отруби.

 

"Вони вистояли! Не витримав бетон!"

"Вони вистояли! Не витримав бетон!"

 

250 років від дня народження Людвіга ван Бетховена

250 років від дня народження Людвіга ван Бетховена250 років від дня народження Людвіга ван Бетховена

 

Поштовий блок "Краса і велич України. Львівська область"

Поштовий блок Поштовий блок "Краса і велич України. Львівська область"

 

Поштові марки надруковані у вигляді зчіпки в маркованому аркуші "Веселих свят!"

Поштові марки надруковані у вигляді зчіпки в маркованому аркуші Поштові марки надруковані у вигляді зчіпки в маркованому аркуші "Веселих свят!"

 

Поштові марки в маркованому аркуші "Червона книга України. Прісноводні риби"

Поштові марки в маркованому аркуші Поштові марки в маркованому аркуші "Червона книга України. Прісноводні риби"

 

Новорічна поштова продукція

Новорічна поштова продукціяНоворічна поштова продукція

 

 

"Полтавафілексп 2019" присвячена 250 річчю Іван Петровича Котляревського.

З 8 по 10 листопада 2019 р. у Полтавському краєзнавчому музеї ім. Василя Кричевського, за адресою м. Полтава, вул. Конституції 2, пройшла Друга Регіональна Філателістична виставка "Полтавафілекспо 2019".

 

Мозаїка з київського метро з’явилася на поштовій марці

Мозаїка з київського метро з’явилася на поштовій марціДо дня заснування київського метро мозаїка однієї з найкращих станцій в світі відтепер на поштовій марці. 6 листопада Укрпошта випустила марку з одним із символів Києва – архангелом Михаїлом. Мозаїка із його зображенням та інших князів Київської Русі, церкви Києва і складні орнаменти прикрашають станцію метро «Золоті ворота». Унікальне оздоблення станції мозаїками створили художники Григорій Корінь та Володимир Федько. Марка випущена тиражем 130 тисяч примірників, номінал кожної марки – 8 грн.

 

Нобелівська премія та її українська проекція

Нобелівська премія та її українська проекція

Ось і закінчився т.зв. Нобелівський тиждень. Світ дізнався імена нових лауреатів найпрестижнішої відзнаки людства. Минулого тижня були оголошені Нобелівські лауреати 2019 года в усіх номінаціях та лауреат літературного Нобеля за 2018 рік. Отож. премія з фізіології, або медицини (так звучить офіційна назва нагороди з медицини) дісталася британцю Пітеру Реткліфу и американцям Вільяму Келиіу-молодшому и Греггу Семенцю за дослідження того, как клітини реагують на кисень та його відсутність.

Лауреатами премії з фізики стали канадієць Джеймс Піблз за теоретичні відкриття в галузі космології, а також Мишель Майор і Дідьє Кело за нове розуміння будови та історії Всесвіту, і перше відкриття планети, що обертається навколо зірки сонячного типу поза нашою Сонячною системою. Вони відкрили першу екзопланету на орбіті солнцеподібної зірки - гарячого Юпітера, що обертається довкола жовтого карлика Гельветиоса у сузір’ї Пегасу.

 
Ми в Twitter Ми ВКонтакте
Лічильник