Анонси випусків

- Анонс найближчих випусків

Catalogue of post stamps of Rotary

Catalogue of post stamps of Rotary Catalogue of post stamps of Rotary

Філателісти - це здебільшого дуже допитливі й педантичні інтелектуали. Однак, далеко не кожен зі збирачів поштових видань знає про РОТАРІ, а ще менше усвідомлює: яку роль це громадське об'єднання відіграє у сучасному світі! Можливо, саме через це тема РОТАРІ колекціонерами майже не досліджена. І ось - у Ваших руках КАТАЛОГ.

Поява такого спеціалізованого і професійного видання є небуденною подією. Адже тут вперше в історії філателії зібрано й підсумовано інформацію про випуск країнами усіх континентів марок ротарійської тематики.

Для українських колекціонерів цей факт набуває особливої ваги, бо роль піонера-першопрохідця взяв на себе львів'янин - історик і юрист, паст-президент Ротарі-Клубу Львів-Леополіс Ігор Паньонко.Про випуск поштових марок із символікою РОТАРІ згадують відомі філателістичні каталоги, як от: німецький «Michel», французький «Івер», чи американський «Scott». Проте, жоден з них не подає повної хронології й детальної інформації, а тим більше не об'єднує поштові знаки з усього світу тематично під емблемою РОТАРІ. Тому пропонований львівський КАТАЛОГ практично нема з чим порівнювати.