Анонси випусків

- Анонс найближчих випусків

А може й нам так вдіяти?

А може й нам так вдіяти? А може й нам так вдіяти?

Після кожних виборів Ми багато жаліємося на невезіння й  погану  долю, що претендент після обрання  на посаду не виправдав надій й не виконав своїх передвиборних обіцянок.

Мешканці невеличкого містечка Талкітна штат Аляска США (Talkeetna, state Alaska ) з населенням 900 осіб пішли іншим шляхом. В 1997 році вони, зневірившись в інших кандидатах на посаду мера містечка, вирішили вибрати дивне білохвосте кошеня на ім’я Стаббс ( Stubbs ). На цей час йому виповнилося декілька місяців. Мешканці Талкітна рахували, що, проголосувавши за вусатого кандидата, вбивають одразу двох зайців: звільняються від ненависного чиновника й залучать в містечко туристів.

Місцева адміністрація водночас стала обов’язковим пунктом туристичних маршрутів на Алясці - подивитися, а іноді й погладити мера кожен рік приїжджали тисячі туристів. Місцева скарбниця Талкітна помітно поповнювалася й мешканці почали перевибирати кота мером з року в рік. В 2012 році за 15 років свого життя він вже мав аналогічний термін державної служби, і цьому ж році був знову переобраний на посаду почесного мера. І такий випадок не поодинокий. Але про це іншим разом.

А може й нам так вдіяти? А може й нам так вдіяти?

А може й нам так вдіяти?

А може й нам так вдіяти?

Олександр  Алін, член  АСФУ, м. Чернігів 20.06.2015 року.