Анонси випусків

- Анонс найближчих випусків

Тренер команди – "Зірки"

Тренер команди – Тренер команди –

Найбільш успішний німецький тренер національної збірної Німеччини з футболу до тепер Гельмут Шон, який працював зі збірною з 1964 по 1978 рік. У 1972 році під його керівництвом збірна Німеччини виборола звання Чемпіону Європи і це була краща команда Німеччини всіх часів, два роки опісля здобула Золотий Кубок Світу в протистоянні з феноменальною командою Нідерландів. В наших спогадах Він залишився скромним і симпатичним чоловіком , якого в народі називали “Довгий“ чи “Високий Саксон“.

В 1964 році  Гельмут Шон став головним тренером національної збірної - наступником Зеппа Хербергера і це відбулося , як зміни епох. В супереч авторитарному підходу Хербергера прийшов Гельмут Шон з більш відкритим простором для імпровізаційного стилю. Такий підхід швидко дав прекрасні результати: збірна Німеччини - віце – чемпіон 1966 року в Англії, третє місце в 1970 році в Мексиці, Чемпіон Європи в 1972 році і Чемпіон Світу в 1974 році в Німеччині. На початку своєї роботи Гельмут, як і кожний тренер, мав високо – емоційні моменти:

  • драматичний фінал на Уемблі в 1966 році;
  • пів - фінал 1970 року проти Італії - забили 3, пропустили 4, але ця гра сьогодні кваліфікується експертами, як “Гра століття“.

До цієї серії також належить рахунок 2:  в фіналі Кубку Світу 1974 року проти Нідерландів. Під керівництвом Гельмута Шона збірна Німеччини в 139 іграх  виборола 87 перемог, здобула 31 нічію і в 21 поєдинку зазнала поразки. 01 Вересня 2015 року Німецька Пошта з нагоди “100 – річчя з Дня народження Гельмута Шона“ випустила поштову марку номіналом  62 євроценти  Також, в Берліні і в Бонні було проведене погашення штемпелем першого дня обігу.

Олександр Алін , член АСФУ , м. Чернігів , 05.09.2015 року.

Тренер команди – Тренер команди –

Тренер команди – Тренер команди –

Тренер команди – Тренер команди –

Тренер команди – Тренер команди –