Анонси випусків

- Анонс найближчих випусків

Жеребкування фінальної частини ЄВРО – 2016

Збірна України по футболу в напруженій боротьбі в стикових іграх зі збірною Словенії здобула право приймати участь в фінальній частині ЄВРО – 2016, яка буде проходити у Франції в червні – липні 2016 року.

Уболівальники збірної України з нетерпінням чекали жеребкування, яке відбулося 12 грудня 2015 р. в Парижі. До його проведення розглядалися різні варіанти: яка збірна більш вигідна для збірної України в одній групі, а яка небажана.

Жеребкування, яке відбулося, розставило все на свої місця. В одній групі з нашою збірною будуть змагатися збірні Німеччини, сусідньої Польщі та Північної Ірландії. Група не із легких, але в фінальній частині, як правило, слабких не буває. Треба показувати сучасну гру і перемагати, щоб вийти з групи в наступну стадію. Тим цікавіше буде боротьба, а вболівальники вже передрікають велику кількість цікавих поєдинків. Чернігівський клуб “Колекціонер” відзначив цю подію випуском 2 сувенірних конвертів. Конверти були погашені на пошті 12 грудня 2015 року - в день проведення жеребкування в Парижі.

Олександр Алін член АСФУ, м. Чернігів 18.12. 2015 року

Жеребкування фінальної частини ЄВРО – 2016 Жеребкування фінальної частини ЄВРО – 2016

Жеребкування фінальної частини ЄВРО – 2016 Жеребкування фінальної частини ЄВРО – 2016