Анонси випусків

- Анонс найближчих випусків

Зустріч філателістів у Львові

Зустріч філателістів у ЛьвовіВ цьому році Зелена неділя припала на 31 травня. Чи то природа подбала, чи то озонові діри затягнуло, але певно через досить пізню весну та дощовитий травень, довкілля, ніби по замовленню зустріло свята свіжими смарагдовими кольорами. Духмяниться буйноквітна черемшина, ще не відцвів бузок та біла акація, а теплий вітерець вже підхопив і поніс кудись пух тополі.

У Львові на Зелені свята людяно та урочисто. Дітки приймають Перше Причастя. Отже, як колись відбулось сходження Святого Духа на апостолів, так молодь пізнає таїнства Євхаристії, глибше знайомиться із священними дійствами обряду, що наближає до Бога, допомагає збагнути, що Свята Трійця поєднує три іпостасі Всевишнього у вигляді Бога Отця, Бога Сина та Бога Святого Духа.

Урочисті служби в церквах, мелодійні дзвони, народні гуляння та прибрані зеленими гілками й очеретом помешкання, нагадують, що П’ятидесятниця – одне з головних християнських свят, яке має найвищий статус торжества.

В приміщенні ресторану «Аврора» по вулиці Сахарова у Львові відбулася традиційна зустріч філателістів. З’їхалось чимало фахівців малої мініатюри, як називають поштову марку. Своїх представників делегували товариства Києва, Харкова, Чернівців, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Рівного… Зустріч відвідало коло ста чоловік. Ділова обстановка, цікаве спілкування, обмін інформацією та філматеріалами тривав до першої години. Основна тема розмов – ХІУ національна виставка, що має відбутися в місті Лева з 7 по 10 жовтня цього року. Дехто з гостей навіть привіз з собою заявки на участь. Після закінчення гості форуму не поспішали з від’їздом. Було багато бажаючих прогулятися містом, посидіти в одній з  багатьох затишних кав’ярень.

Оргкомітет здвигу подякував всім учасникам зустрічі, а особливо гостям міста за активну участь та запросив усіх в жовтні місяці відвідати філателістичну виставку. Отже, зустрінемось восени!

Зустріч філателістів у Львові Зустріч філателістів у Львові

Зустріч філателістів у Львові Зустріч філателістів у Львові

Василь Прухницький