Анонси випусків

- Анонс найближчих випусків

Федір Яковенко (1921-2012)

Федір Яковенко Федір Яковенко

Яковенко Федір Гаврилович народився 2 лютого 1921 року в сім’ї селян на Черкащині. Там же закінчив сільську школу-десятирічку і поступив на навчання на фізико-математичний факультет Київського університету. Після завершення першого курсу в 1939 році був призваний в армію та відправлений на фронт радянсько-фінської війни. Воював у Карелії.

Після завершення радянсько-фінської війни в 1941 році вже воював у складі 3-го Українського фронту. Був поранений, отримав контузію, перебував на лікуванні в госпіталі. Закінчив війну дійшовши у складі фронту до Кенігсберга.

Після завершення війни у складі штабу був залишений на службі в м. Бібрка Перемишлянського району, де дослужився до звання «капітан».

У 1946 році закінчив історичний факультет вечірнього університету марксизму-ленінізму.

Далі продовжував свою службу у Львові. До виходу на пенсію в 1976 році служив військовим комісаром Ленінського (зараз Галицького) району м.Львова. Неодноразово обирався депутатом міської ради.

Яковенко Ф.Г. був надзвичайно порядним та добрим до людей, хорошою і чуйною людиною, відгукувався на людські біди своєю допомогою. Разом з тим був принциповим і ніколи не діяв проти своєї совісті. Добре володів німецькою мовою.

Яковенко Ф.Г. тривалий час (1976-1991р.р.) був Головою Львівського обласного товариства філателістів. За цей час він багато зробив для популяризації та розвитку філателії на Львівщині. Користувався повагою людей, які шанували його та з цікавістю з ним спілкувались. Любив життя, свою сім’ю та людей.
15 лютого 2012 року на 92-му році Федір Гаврилович Яковенко пішов з життя. Колишній військовий комісар, організатор філателії Яковенко Ф.Г. пройшов великий і важкий життєвий шлях. І всюди про нього згадували тільки добре.

Федір Яковенко (1921-2012)

Голова правління Львівського обласного товариства філателістів Яковенко Федір Гаврилович(третій праворуч) проводить чергові звітно-виборні збори філателістів Львівщини