Поштові марки України 1918-2014 (Ярослав Мулик)В Каталозі описано поштові марки України: Марки оплати доставки судових повісток; Загальнодержавні випуски (УНР-УД, УСРР); Випуск уряду Директорії УНР; Провізорії 1920-1922 рр.; Окупаційні пошти 1918-19 рр.; Випуски Українського уряду у вигнанні; Випуски марок ЗУНР-ЗО УНР; Випуски воєнних адміністрацій на території України 1919-1944 рр.; Закарпатська (Карпатська) Україна 1939-1945 рр.; Незалежна Україна 1992-2014 рр. В кінці каталогу подано іменний покажчик.
Каталог "Козацька пошта" (конверти 2012-2013)В 2012 році минало 20 років з часу спуску на воду та першого морського походу козацької чайки «Пресвята Покрова», збудованої у Львові козаками Товариства «КІШ». Будучи учасником одного з походів (2009 р.) та маючи деякий досвід у виготовленні художніх конвертів та марок-віньєток (робив на замовлення української скаутської організації «ПЛАСТ»), я вирішив виготовити пам'ятні конверти та марки з цієї нагоди. Знаючи про існування непоштових видань «Пластової пошти», «Підпільної пошти України» та ін., я вирішив назвати цей проект «КОЗАЦЬКА ПОШТА». Каталог спеціальних та календарних художніх штемпелів пошти України 2013 рікЦей каталог є продовженням аналогічного каталогу 1992-2010, 2011, 2012 рр. Штемпелі розміщені в хронологічному порядку відповідно до дати застосування. Штемпелі "Перший день" включені в загальну нумерацію, вартість, вказана в каталозі, стосується конвертів які пройшли пошту.
В каталог внесеш штемпелі постійної діл, що застосовувались в 2013 році. Автор-укладач: Галанзовський Л.О. Комп'ютерний набір Сергія Галанзовського. Каталог конвертів Станіславського добровільного товариства колекціонерів (1959-1965 р.р.)Конверти Станіславського добровільного товариства колекціонерів (СДТК; І-Ф.Т.К.) видавались згідно його статуту за постановами правління і є офіційним документом, який показує одну із сторін роботи СДТК.
За браком іншого інформаційного органу конверти та інформація про них надсилались і друкувались в польському журналі "Filatelista". До їх видання долучились відомі станіславські колекціонери Володимир Пилянський, Роман Добровольський, Юрій Пікар, Володимир Гардецький та інші. Каталог поштових марок 1850-2009 років, які мали обіг в УкраїніУ наш час, коли колекціонування поштових марок України досягло високого рівня та з'явилося багато філателістів, які спеціалізуються саме на українських марках та повністках, з'явилася потреба у випуску історично справедливого каталогу з систематизованою розробкою випусків марок, їх характеристикою та додатковими поясненнями стосовно реальних, спекулятивних та фантастичних випусків.
В основу каталогу покладено розробку матеріалів з відомих європейських каталогів (Michel, Zumstein, Yvert et Tellier, Stanley Gibbons, Fisher, Zimbrul Carpatm тощо), а також публікації з журналів "Філателія України", "Филателия'', "Филателия СССР" та інші матеріали, включаючи інтернетні джерела, а також філателістичний матеріал з власних колекцій авторів. |