Анонси випусків

- Анонс найближчих випусків

Провізорні випуски України 1992-1999 рр. Каталог довідник

Провізорні випуски України 1992-1999 рр. Каталог довідник Провізорні випуски України 1992-1999 рр. Каталог довідник

Цей каталог-довідник є самостійним виданням, в якому систематизована частина провізорних випусків України, що перебували в поштовому обігу в період з 1992 по 1999 роки. Вся інформація базується на перших двох книгах автора за цією темою.

У каталозі-довіднику подано опис тільки частини провізорів України - поштові або непоштові марки СРСР, використовувані за номінальною вартістю або з умовною переоцінкою номіналу; поштові або не поштові марки України з умовною переоцінкою номіналу; провізорні марки;

квитанції поштово-касових апаратів, використовувані як наклейки, що підтверджують оплату поштового відправлення; квитанції встановленої форми (ф-1, ф-3, ф-47), що використовуються як наклейка, що підтверджують оплату поштового відправлення; наклейки з відбитком «ТР» або іншого тексту, що підтверджують оплату поштового відправлення. Всі перераховані Провізорії умовно можна віднести до тих провізорій, які наклеюються на поштове відправлення.

У каталозі-довіднику приділено велику увагу цінам на провізорії. Грунтуючись на запропонованих даних, практично весь колекційний матеріал по цій темі можна описати й оцінити. Ймовірність помилок в оцінці матеріалів (в основному поштових відправлень) за методикою, запропонованої автором, зводиться до мінімуму.

Григорій Лобко