Анонси випусків

- Анонс найближчих випусків

Регламент регіональної філателістичної виставки «ГАЛФІЛ -2013», присвяченої 95-річчю утворення Західно-Української Народної Республіки

Регламент регіональної філателістичної виставки «ГАЛФІЛ -2013», присвяченої 95-річчю утворення Західно-Української Народної Республіки

1.  Загальні положення

  • Організаторами виставки є:
  • Львівська обласна  державна адміністрація;
  • Львівська міська рада;
  • Львівська дирекція УДППЗ «Укрпошта»;
  • Приватне акціонерне товариство «ГАЛ-ЕКСПО»;
  • Львівське обласне товариство Асоціації філателістів України.

1.1. Виставка відбудеться з 9 по 13 жовтня  2013 року в приміщенні виставкового залу  Львівського поштамту (вул. Словацького, 1, другий поверх).
1.2. Організаційний комітет виставки (надалі - Оргкомітет) знаходиться за адресою: 79019, м. Львів, вул. Замарстинівська, 11, ЗОСШ № 87, тел.067-961-40-00, 096-470-98-32, e-mail: CLOAKING , CLOAKING
1.3. Спонсорську та меценатську допомогу в проведенні виставки можуть надавати будь-які організації, установи, господарські формування всіх видів, а також меценати, які сприяють розвитку філателії в Україні та світі.
1.4. Виключне право використання емблеми виставки та виготовлення будь-якої рекламної продукції, присвяченої виставці належить Оргкомітету.

2.  Умови участі у виставці

2.1. Учасниками виставки (надалі - експоненти) можуть бути члени Асоціації філателістів України, які мають відповідний експонат та визнають цей Регламент, а також інші філателісти запрошені Оргкомітетом.
2.2. Участь у виставці безкоштовна.
2.3. До участі у виставці допускається не більше двох експонатів від однієї особи.
2.4. На виставку приймаються експонати, які допущені Оргкомітетом.

3.  Класифікація експонатів за конкурсними класами

На виставці демонструватимуться та оцінюватимуться експонати в таких класах:

3.1. Традиційної філателії.
3.2. Історії пошти та маркофілії.
3.3. Тематичної філателії.
3.4. Аерофілателії й астрофілателії.
3.5. Одностендових експонатів.
3.6. Філателістичної літератури:
а) каталоги і книги, що були видані після 1 січня 2010 року; 
3.7.  Позаконкурсний

4.  Подача заявок на участь у виставці та представлення експонатів

4.1. Заявки на участь у виставці надсилаються на адресу Оргкомітету або надаються особисто одному з членів Оргкомітету виставки тільки до 1 вересня 2013 року. До заявки обов’язково мають додаватись титульний аркуш експоната з анотацією та планом. Заявки, які надійдуть після вищезгаданого терміну, будуть задоволені тільки при наявності вільних стендів.
4.2. Після розгляду Оргкомітетом поданих заявок кожен претендент на участь у виставці отримає до 15 вересня 2013 року повідомлення про прийом або відхилення заявленого експоната.
4.3. Прийняті на виставку експонати повинні бути доставлені в Оргкомітет не пізніше 1 жовтня 2013 року.
4.4. Кожен експонат повинен мати титульний аркуш, на якому слід подати назву експоната, прізвище та ім'я власника.
4.5. Філателістичні матеріали мають бути надійно прикріпленими до експозиційних аркушів, а сам аркуш має бути захищений прозорою безколірною плівкою. У лівому нижньому куті аркуша на лицьовій стороні та на зворотній стороні має бути зазначений його порядковий номер. Крім того на звороті кожного аркуша подається назва експоната, прізвище, ініціали й адреса власника експоната.
4.6. План і анотація експоната розташовуються на титульному аркуші. Усі тексти на аркушах повинні бути написані українською мовою або однією з офіційних мов ФІП (англійською, німецькою, французькою, російською).
4.7. Виставкові аркуші мають бути вкладені в конверти або папки за кількістью стендів (один стенд – 16 аркушів). На конверті або папці слід зазначити номер стенда та номери аркушів у ньому.
4.8. Кожний експонент повинен надійно запакувати свій експонат перед транспортуванням та відіслати його цінною посилкою з «Повідомленням про вручення», яке повертається експоненту після отримання експоната Оргкомітетом.
4.9. Кожний експонат має супроводжуватись описом за визначеним взірцем у двох примірниках.
4.10. Експонати конкурсних класів повинні розміщуватися на:        
4.10.1. класи 3.1 -3.4 на 3-5 стендах;
4.10.2. клас 3.5 на 1 стенді.
4.11. Експонати, які не відповідають вимогам п. 4.10 даного Регламенту, до експонування й оцінки в конкурсних класах не допускаються.
4.12. Оргкомітет рекомендує всім власникам експонатів застрахувати їх в установах Держстраху України або інших страхових компаніях, які мають відповідну ліцензію.
4.13. Оргкомітет залишає за собою право виставляти експонати повністю, частково або зовсім не виставляти, проте всі прийняті експонати в повному обсязі будуть пред'явлені  для оцінки журі.
4.14. Експонати літературного класу надсилаються до Оргкомітету не пізніше 1 жовтня 2013 року  у двох примірниках і поверненню експонентам не підлягають.
4.15. Витрати на доставку експоната до Оргкомітету несе його власник, а повернення здійснюється коштом Оргкомітету впродовж двох тижнів після закінчення виставки.
4.16. Оргкомітет несе відповідальність за збереження експонатів від часу їх отримання до відправки власнику.
4.17. Без згоди Оргкомітету експонат не може бути знятий з експозиції до закриття виставки.  Під час роботи виставки не дозволяється вносити жодних змін до експонатів.

5.  Оцінка експонатів та нагороди виставки

5.1. Оцінку експонатів та присудження нагород здійснює суддівська колегія (журі), яку затверджує Оргкомітет.
5.2. Оцінка експонатів здійснюється згідно з Регламентом ФІП за критеріями виставки II категорії. Рішення суддівської колегії є остаточним і перегляду не підлягає.
5.3. Суддівська колегія має право вносити зміни в заявлену кваліфікацію експонентів, переводячи їх у інший клас.
5.4. Наприкінці роботи виставки члени суддівської колегії проводять зустрічі з усіма зацікавленими експонентами, де роблять аналіз експонатів.
5.5. Для експонентів конкурсних класів передбачені такі нагороди:
5.5.1. Медалі рангу золотої, великої позолоченої, позолоченої, великої срібної, срібної, посрібленої, бронзової.
5.5.2. Дипломи.
5.6. Для відзначення кращих експонатів передбачені спеціальні призи, надані різними організаціями, установами та окремими доброчинцями.
5.7. Кожний учасник виставки отримає безкоштовно каталог, філателістичний сувенір, оціночний лист.

6.  Заключні положення

6.1. Програма виставки, щоденний порядок і час роботи виставки затверджуються Оргкомітетом.
6.2. Відвідування виставки безкоштовне.
6.3. Підписуючи заявку на участь у виставі, експонент тим самим підтверджує, що знає вимоги цього Регламенту і зобов'язується їх беззастережно виконувати.
6.4. На території виставки забороняється торгівля і обмін філателістичними матеріалами. Право продажу мають виключно поштові кіоски й інші інституції за офіційною (письмовою) згодою  Оргкомітету.
6.5. Всі відвідувачі виставки зобов'язані дотримуватись правопорядку й повинні беззаперечно виконувати розпорядження служби охорони.
6.6. Всі інші питання, не врегульовані даним Регламентом, вирішує Оргкомітет виставки.

 

ЗАВАНТАЖИТИ заявку на участь у регіональній філателістичній виставці «ГАЛФІЛ - 2013», присвяченої 95-річчю утворення Західно-Української Народної Республіки


Регламент регіональної філателістичної виставки «ГАЛФІЛ -2013», присвяченої 95-річчю утворення Західно-Української Народної Республіки